ثبت نام جهت همکاری

با عرض سلام و احترام

مجموعه تهران ۸ در زمینه خدمات ساختمانی و مسکن برای اولین بار در کشور به شیوه دورکاری و کار در منزل نیروی کاری فعال می پذیرد .در حال حاضر دامنه فعالیت مجموعه مناطقی از تهران و استان البرز را شامل می شود و در آینده کل تهران را تحت پوشش قرار خواهد داد .

شیوه کار به این ترتیب می باشد که شما در منزل خود از طریق اپلیکیشن موبایل و یا سایت ، تحت نظر یک سرپرست مجرب پس از گذاراندن یک دوره آموزشی که طی چند جلسه حضوری به صورت کاملا رایگان در سرای محله کرمان (واقع در نارمک خیابان جانبازان غربی _گلبرگ غربی _ تقاطع خیابان کرمان بوستان تمدن و برای متقاضیان استان البرز در همان استان) برگزار می گردد و مطالعه جزوات و آموزشهای آنلاین با دسترسی به بانک اطلاعات تهران ۸ ، در مجموعه آغاز به کار می نمائید . در حقیقت هر کدام از اعضا از سیستم یک نمایندگی دریافت می دارد و می تواند در منزل خود یا هر جایی که به اینترنت دسترسی دارد با مجموعه همکاری نمایند.

در صورت تمایل به همکاری و حضور در جلسات آموزشی ، لطفا فرم ذیل را پر کنید و منتظر تماس ما از طریق پیام کوتاه یا تلفن باشید .
تلفنهای تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: ۰۹۱۲۶۰۹۴۲۸۶ و ۰۹۱۲۲۵۷۸۱۹۰ _ ۷۷۸۲۳۵۰۰
آدرس کانال تلگرامی ما : tehran8channel@
با تشکر
محمد جعفری مدیریت آموزشی مجموعه تهران۸


بدون 0 در ابتدا مثال : 9121234567
به همراه کد شهر بدون 0 مثال : 2112345678
گذرواژه باید حداقل هشت حرفی، شامل یک عدد باشد.
در صورتی که از مجموعه تهران ۸ کسی شما را معرفی کرده است ، کد این شخص را وارد نمائید، در غیر این صورت کد فعلی را تغیر ندهید.

خطا!

توجه!

شما قبلا ثبت نام کرده اید . چناچه قصد دارید دوباره ثبت نام کنید، ابتدا از حساب کاربری خود خارج شوید.

تبریک!

شما با موفقیت ثبت نام گردید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.